Anasayfa
BMW
Ducati
Harley Davidson
Honda
Kawasaki
Suzuki
Yamaha

 
 
 
 

 

EUROASIA MOTO BIKE EXPO FUAR GÖRÜNTÜLERİ

         
         
     

Merhaba, Motosiklet hakkında tarafından hazırlanan bu rapor ile sizlere motosikletin ulaşım aracı olarak faydalarını anlatarak bilgi paylaşımında bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Motosiklet sektörü geçtiğimiz üç yıl içinde % 67 oranında küçülerek önemli sıkıntılarla karşı karşıya kalmıştır. Bu sıkıntılar trafik sıkışıklığı, çevre kirliliği, altyapı maliyetleri gibi pek çok soruna çözüm olabilecek ucuz, ekonomik ve pratik bir ulaşım aracının toplumsal yaşamda hak ettiği yere gelmesini engellemekte, sektördeki firmaların küçülmesi sonucunu doğurmakta ve Türkiye’de 2 milyonun üzerinde kullanıcıyı zor durumda bırakmaktadır. Motosikletlerin toplumda olumlu bir izlenime sahip olmaması genellikle bilgi eksikliği, verilerin yetersizliği ve önyargılı algılardan kaynaklanmaktadır. Bu algılar, motosikletlerin belirgin kullanım avantajlarının ve topluma getirebileceği faydaların göz ardı edilmesine sebep olmaktadır. Motosikletler için “yeşil ışık” talebimiz, sektör büyürken karşılaşılabilecek sorunları da önceden görerek ve gerekli önlemler alınarak gerçekleşmelidir. Doğru bir büyüme, ancak merkezi yönetimler, yerel idareler sektör temsilcileri, motosiklet kullanıcıları, diğer taşıt sürücüleri ve eğitim kurumlarının üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkün olabilir. Bizler, dünyadaki olumlu örnekleri ve alınması gereken tedbirleri sunarken, Türkiye özelinde düşünülmesi ve üzerinde ayrıntılı şekilde çalışılması gereken konular ile ilgili oluşturulacak her türlü çalışma grubunda yer alarak sektörün Türkiye’deki geleceğine yön verecek çalışmalarda emek harcamak amacındayız. Elinizdeki bu rapor, Motosiklet sektörünün güncel durumu ve ihtiyaçlarının tespitidir. 2014 motosiklet fuarı istanbul türkiye motorsiklet fiyatları 2014 Önümüzdeki yılların sektör için olumlu gelişmeler getirmesini diliyoruz. motosiklet fuarı na bilet fiyatları motorcycle motosiklet fuarına katılan firmalar ve katılacak olan firmalar bmw motosiklet fiyatları  honda motosiklet fiyatları suzuki motosiklet fiyatları yamaha motosiklet fiyatları kawasaki motosiklet fiyatları  ducati motosiklet fiyatları harley davidson motosiklet fiyatları fiyat listesi türkiye scooter enduro racing chopper touring motorbisiklet motorlu bisiklet motorlubisiklet motorsikletler motosikletler

2014 motosiklet fuarı bilet fiyatları kaç para: EUROASIA MOTO BIKE EXPO

Motosiklet fuar tarihi kesinleşti. 2014 motosiklet fuarı 27 şubat - 2 mart 2014 tarihleri arasında istanbul fuar merkezinde gerçekleşti.

salon no 9/ 10 /11 2014

motosiklet bilet fiyatları hafta içi : 10 TL hafta sonu 20 TL

Adres : İSTANBUL FUAR MERKEZİ YEŞİLKÖY BAKIRKÖY İSTANBUL

TEL: 0212 465 74 74 - FAX:0212 465 74 76
Kırmızı davetiyelerle 4 gün boyunca ücretsiz giriş yapabilirsiniz Sarı davetiyelerle perşembe ve cuma günü ücretsiz, diğer günler %50 indirimle giriş yapabilirsiniz.

SONRAKİ SAYFA >>>